Op zaterdag 18 juli verscheen er een column van Nathalie Baartman in Tubantia over het fenomeen Postcrossing. Ik deelde er al een foto van op onze Facebook-pagina. Maar Nathalie zegt zulke mooie dingen over kaartjes sturen dat ik het ook hier wilde plaatsen. Alleen de zin ‘een kaart is een kusje van karton’ maakt het delen al waard, geweldig!

Je kan op de foto hierboven klikken voor een grotere versie of naar de website van Tubantia om het artikel te lezen. Veel leesplezier!
Liefs,
Nienke
Advertentie
Ha, hoe herkenbaar! En mooi verwoord natuurlijk, dat kun je aan een cabaretière wel toevertrouwen. Leuk om te lezen dat ook Nathalie blij wordt van een kaart van een onbekende uit een willekeurige plaats op deze aardbol. Ook mijn dag wordt altijd Enorm opgefleurd door een ‘kusje van karton’ ergens uit de wereld.
Vrolijke groet,
Karin
Ja, heerlijk hè?! Kusjes van karton zijn altijd goed; echte geluksmomentjes!
wat een leuk artikel, uit het hart gegrepen!
dankjewel voor het delen Nienke.
Graag gedaan, Saskia! Heerlijk om dit met andere liefhebbers te kunnen delen.
Leuk!
Ijs uit Vorden kan ik ook wel eens gaan halen. 😉
En ik zit na te denken welke grappen je nog meer kunt vertalen naar het Engels.
Daphne en ik vertaalden destijds in Schotland dit: crazy as a door!
En: shit on the marble ball.
XXX Anne
Joepie! Veel ijsplezier! Beter dan shit on a marble ball! X
Wat heerlijk, dank je voor het delen !
Graag gedaan! Heel fijn dit met andere liefhebbers te kunnen delen 😊
Pingback: The Love Trail - Postfabriek